O Nás

Specializujeme se na profesionální služby v oblasti interiér designu, stavby a vybavení komerčních i bytových prostorů. Díky letitým zkušenostem a širokému rozsahu činností jsme schopni navrhnout, poradit i realizovat vaše přání.

DESIGN

Díky smyslu pro detail umíme docílit jedinečnosti a funkčnosti vašeho projektu. Originalitě se meze nekladou. Inspirací jsou pro nás mnohaleté obchodní zkušenosti. Můžete se přesvědčit u některých našich zákazníků, do jaké míry si cení naší práce, jak byli s návrhy naší společnosti spokojení a také jak s odstupem času hodnotí designové provedení svého projektu.

INTERIÉR

Chtěli byste originální interiér? Kvalitně vybavené prostory jsou charakteristické nejen stylovým vzhledem, ale také volbou materiálů a jejich životností. Využijte možnost vytvoření vlastního konceptu nábytku. Nejdříve vám navrhneme a poté vyrobíme nábytek na míru, který oceníte po všech stránkách – dojem a vzhled, funkčnost i praktičnost.

STAVBA

Inženýring – pokud máte již za sebou některé realizované projekty, jistě víte, jak stěžejní je pečlivá příprava projektové dokumentace a jak důležitý a zpravidla časově náročný proces může představovat získání stavebního povolení. Ušetřete si náklady s tímto spojené, především díky našim zkušenostem s optimalizací jednotlivých procesů. Váš záměr dotáhneme až do kolaudace úspěšně dokončeného projektu.

Profese – zařizujeme nejrůznější stavební práce, mezi které patří zejména demolice, elektroinstalace, vodoinstalace, vzduchotechnika i samotná stavba. Chtěli byste své plány svěřit do rukou specializovaných pracovníků? Neváhejte nás kontaktovat s vašimi požadavky. Rádi vám dáme zpětnou vazbu a promluvíme si o možnostech.

TECHNICKÝ DOZOR

Zajistíme jeho technický dozor a zodpovědně se postaráme o hladký průběh až k finálnímu dokončení. Pro více informací nás můžete kontaktovat.

Fidem design